Se školním rokem se loučíme aktivně a s úsměvem. Jeden z posledních školních dnů strávili žáci prvního stupně na sportovním hřišti, kde na ně čekalo dopoledne plné pohybu, soutěží a zábavy.
O pestrý program se postarali žáci 5. ročníku, kteří pro své mladší spolužáky připravili řadu sportovních disciplín a stanovišť. S velkým nasazením se ujali role organizátorů, rozhodčích i pomocníků a ukázali, že jsou připraveni převzít odpovědnost a být vzorem mladším dětem. Za jejich pečlivou přípravu a aktivní přístup jim patří velké poděkování.





































